1. 7. 2015

Knižný súhrn 6/2015

Jún
Knihy, ktoré som vyhrala:
-

Knihy, ktoré som dostala:
Temný rytier - Candice Proctorová

Knihy, ktoré som si kúpila:
Kráľovná Tearlingu - Erika Johansenová
Jún: 2 nové knihy

 Prečítané knihy:
Girl Online: Láska blogerská #1 - Zoe Sugg (287)
The Pointless Book #TOTÁLNEODVECI - Alfie Deyes (192)
Silnejšia ako osud - Jana Šulková (271)
1222 metrov nad morom - Anne Holtová (310)
Adaptácia - Miroslava Varáčková (263)
Kráľovná Tearlingu - Erika Johansenová (140 z 375)
Jún: 5,5 knihy = 1463 strán

7 komentárov:

 1. Temný rytier je pekná kniha. Mám veľmi rada tú autorku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Adaptáciu som tiež prečítala.:) A som zvedavá, čo povieš na Kráľovnú Tearlingu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Adaptácia bola fajn čítanie, aj keď tou udalosťou pred koncom mi to autorka trošku pokazila.
   Kráľovnú Tearlingu ešte stále čítam (som niekde v polovici), no celkom sa mi to páči! Veľmi dobre sa to číta, dej je dosť priblížený, ani také akčnejšie scény nechýbajú, aj keď by ich mohlo byť trocha viac. Vcelku som zatiaľ spokojná. Uvidíme, ako sa to vyvinie ďalej. :)

   Odstrániť
 3. No páni, toľko kníh prečítaných :D Ja som zas len jednu prečítala a cítim sa za to zahanbene :/ Snáď to tento mesiac napravím...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ...inak čo sa týka tej otázky na boku " Zobrazujú sa vám v recenziách "obrázky" slúžiace na oddelenie textu a srdiečka pri hodnotení?"...tak mne sa zobrazujú, ale keď idem na internet cez mobil, tak tam mám namiesto nich písmenká ako je napríklad y a podobne....ono to asi závisí od kvality počítača alebo ja neviem, tomu sa nevyznám. Ale istejšie by si mala, keby si si našla obrázky vo formáte png ktoré sú transparentné...pospájaš ich a spravíš si pekné oddeľovače a každý ich uvidí také ako aj sú :D Ja som tiež sprvu chcela používať oddeľovače, v štýle vintage ornamentov, ale nakoniec som úplne zmenila štýl blogu :) Takže toľko odo mňa...hádam som pomohla :))

   Odstrániť
  2. To vôbec nevadí, Mony. Ja keď mám ťažké obdobie spôsobené buď školou, nedostatkom času alebo proste nemám chuť na čítanie, tak prečítam len dve knihy. :) Ale prajem ti, aby si prečítala toľko kníh toto leto, koľko len budeš chcieť. :)
   A ďakujem krásne za tvoju radu. Určite si pomohla, pretože mňa to doteraz nenapadlo. :D Síce robotu navyše veľmi nechcem, ale uvidím. Keď je to leto, tak sa s tým možno trochu pohrám. Ale aspoň hodnotenia som už opravila a budú tam už iba číselka. :)
   Ďakujem za komentár a prajem pekný deň, Mony (dúfam, že ti nevadí také oslovenie :)).

   Odstrániť